Nlp

subconscious-mindNeuro Lingvistinis Programavimas (NLP) – tai mokslas ir menas, užsiimantis žmogaus meistriškumo modeliavimu. NLP sukurti modeliai, būdai bei metodai plačiai pasklido konsultavimo srityje, terapijoje, švietime ir versle. Jie naudojami siekiant efektyvumo komunikacijoje, asmeninėje veikloje ir norint sparčiai mokytis.

NLP – apima įvairius metodus ir technikas, kaip atsisakyti nepageidaujamų minčių ir elgesio būdų bei atrasti naujus, kurie padėtų pozityviai keisti žmogaus gyvenimą, padeda greičiau ir veiksmingiau pasiekti savo tikslus.
Tuo pat metu suaktyvėja iki šiol nežinomi mąstymo gebėjimai („neuro“).
Siekiant asmeninių tikslų, NLP padeda kitaip pažvelgti į kalbą ir kitaip ja naudotis („lingvistika“).
Galiausiai, galime išmokti patys vadovauti savo proto būsenai, mintims, psichikai, suderinti savuosius įsitikinimus bei vertybes su rezultatais, kurių ne tik norime, bet ir trokštame („programavimas“).

Žemiau pateiksiu naudojamas technikas ir naudingus pratimus, atsiprašau iš anksto už platesnės teorijos nepateikima, bet NLP srytis labai plati, todėl stengiausi sukonkretinti informacija ir eiti prie esminių dalyku, nes lietuvių kalba labai nedaug radau aprašyta naudojamų dalykų ir pratimų. Manau žmonės turi tuo naudotis ir apie tai žinoti. Gal kas ir jums čia padės.

8 komentarai

  1. Thanks for this article. I’d also like to express that it can often be hard if you are in school and simply starting out to initiate a long credit standing. There are many students who are just trying to endure and have an extended or favourable credit history are often a difficult matter to have. kgddgcdbdcgf

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.